Pagina de internet a Agentiei pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia dedicată Regio-Programului Operational Regional 2014-2020!

Contact

Sediul central

ADR Sud Muntenia
Adresa: Str. General Constantin Pantazi, nr. 7 A, Cod postal 910164 Calarasi, Romania
Telefon: +40 242/331.769; 0728/026.708
Fax: +40 242/313.167
E-mail: office@adrmuntenia.ro

Program de lucru:
Luni - Joi: 08:00 - 17:00
Vineri: 08:00 - 14:00

Dr ing. Liviu Muşat

Director
E-mail: director@adrmuntenia.ro

Mirela Andreea Tache

Director economic
E-mail: economic@adrmuntenia.ro

Mariana Vişan

Director adjunct Direcţia Organism Intermediar
E-mail: da.oi@adrmuntenia.ro

Daniela Traian

Director adjunct Dezvoltare şi Comunicare
E-mail: da.dezvoltare@adrmuntenia.ro

Cristina Elena Radu

Şef Serviciu Comunicare
E-mail: comunicare@adrmuntenia.ro

Gabriela Calin

Şef birou Audit intern
E-mail: audit@adrmuntenia.ro

Ioana Mâţu

Şef Birou Resurse umane
E-mail: resurseumane@adrmuntenia.ro

Cozia Georgescu

Şef Serviciu Dezvoltare Urbană
E-mail: dezvoltare.urbana@adrmuntenia.ro

Aurelian Dabu

Şef Birou Control financiar
E-mail: financiar@adrmuntenia.ro

Victorina Dragu

Şef Serviciu Financiar - Contabilitate
E-mail: contabilitate@adrmuntenia.ro

Gilda Niculescu

Şef Serviciu Dezvoltare
E-mail: programe@adrmuntenia.ro

Direcţia Dezvoltare şi Comunicare

E-mail: da.dezvoltare@adrmuntenia.ro

Direcţia Organism Intermediar

E-mail: oi@adrmuntenia.ro

Delia Niţu & Irina Vasilică & Mihaela Ancuţa & Marinică Fologea & Alexandra Gherasim

Biroul Judeţean ARGEŞ
Adresa: ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Argeş - sediul Consiliului Judeţean: Piata Vasile Milea, nr. 1, etaj III, camera 117, Piteşti, judeţul Argeş, România
Telefon: +40 248/222.250
E-mail: arges@adrmuntenia.ro

Marius Tănase & Gilda Niculescu & Daniela Goidescu & Diana Poşchină

Biroul Judeţean DÂMBOVIŢA
Adresa: ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Dâmboviţa - sediul Consiliului Judeţean: Bvd. Independenţei, nr 1, etaj 4, camera 101, Târgovişte, judeţul Dâmboviţa, România
Telefon: +40 245/220.647
E-mail: dambovita@adrmuntenia.ro

Marius Iancu & Andreea Dogaru & Florentin Georgescu

Biroul Judeţean GIURGIU
Adresa: ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Giurgiu, B-dul Mihai Viteazu, nr. 4, Giurgiu, judeţul Giurgiu, România
Telefon: +40 246/215.271
E-mail: giurgiu@adrmuntenia.ro

Zoltan Horvath & Floriana Răşcanu & Dragomir Scripcă & Aurelian Moroianu & Mădălina Cilibeanu

Biroul Judetean IALOMIŢA
Adresa: ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Ialomiţa, Piaţa Revoluţie, nr. 1, etaj 4, camerele 55/58/59, Slobozia, judeţul Ialomiţa, România
Telefon: +40 243/234.806
Fax: +40 243/234.806
E-mail: ialomita@adrmuntenia.ro

Marilena Baron & Petru Iordache & Andrei Duran & Mircea Marinache

Biroul Judeţean PRAHOVA
Adresa: ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Prahova - sediul Consiliului Judeţean, B-dul. Republicii, nr 2 -4 , etaj VI, camera 626/627, Ploieşti, cod 100066, judeţul Prahova, România
Telefon: +40 244/595.594
Fax: +40 244/595.594
E-mail: prahova@adrmuntenia.ro

George Silviu Mitrea & Mădălina Guruianu

Biroul Judeţean TELEORMAN
Adresa: ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Teleorman - sediul Consiliului Judeţean: Str. Dunării, nr 178, parter, Alexandria, judeţul Teleorman, România
Telefon: +40 247/311.201. int. 358
Fax: +40 247/312.494
E-mail: teleorman@adrmuntenia.ro

Cozia Georgescu & Cătălina Lambrescu & Georgeta Voinea

Serviciul Dezvoltare Urbană
Adresa: Str. Romana nr. 28-30, etaj 1, Ploieşti, judeţul Prahova (în spatele Palatului Administrativ)
Telefon: +40 31/824.94.72
Fax: +40 31/824.94.70
E-mail: dezvoltare.urbana@adrmuntenia.ro